SportStar, 5-dielna sada elastických gúm na cvičenie kdekoľvek

43 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

18,90 (-24%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Elastické gumy sú nevyhnutnou pomôckou na cvičenie! Poskytujú vynikajúci tréning nôh a rúk v rôznych stupňoch záťaže v pohodlí vášho domova. Nekonečné množstvo využití a kombinácia rôznych gúm z 5 – dielnej sady SportStar, udržia vaše cvičenie zaujímavé a efektívne kdekoľvek a kedykoľvek.

 • jedinečné zloženie z mäkkej gumy, ktorá je nežná k vašej pokožke
 • vďaka jedinečnej gume sa neotáčajú a nerolujú po pokožke, ako ostatné podobné výrobky
 • 5 rozličných stupňov záťaže, ktoré môžete medzi sebou kombinovať
 • vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených športovcov
 • pozostavajú z jedného kusu, aby sa minimalizovalo riziko zranenia
 • dokonalá pomôcka pre domáce cvičenie, rehabilitáciu, cvičenie v tehotenstve alebo cvičenie v posilňovni
 • Balenie obsahuje: 5-dielnu sadu elastických gúm, 1 príručná taška na gumy,1 ilustrovaný návod cvikov v angličtine
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NEVYHNUTNÁ POMÔCKA NA CVIČENIE
Elastické gumy SportStar sú kvôli svojmu jedinečnému zloženiu nevyhnutná pomôcka na cvičenie. Poskytujú množstvo cvikov na tréning celých rúk a nôh a postarajú sa o rýchlejšie výsledky! Sú vhodné na cvičenie doma, v posilňovni, na cestách, pre spestrenie vonkajších cvičení, na cvičenie v tehotenstve a navyše aj na rehabilitáciu.
5 STUPŇOV ZÁŤAŽÍ V 1 SADE
V sade je 5 rozličných SportStar elastických gúm, ktoré sa farebne odlišujú podľa stupňov záťaže. Navrhnuté sú pre používanie po jednom alebo kombinovane, preto sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených športovcov. Poskytujú vám vykonávanie rozličných cvikov, rozličných stupňov záťaží, ktoré sa postarajú o dinamické a účinné tréningy. Skráťte si cestu k vašej vysnívanej postave a s kompletom SportStar si zaistite rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky! SportStar môžete použiť na zahrievanie a aktivovanie svalov pred cvičením alebo na tréning pre vytvarovanie postavy a silový tréning.
JEDINEČNÉ ZLOŽENIE GÚM
Elastické gumy SportStar sú vyrobené z jedinečnej termoplastovej gumy, ktorá je výnimočne mäkká na dotyk a pri tom jedinečne silná a trvácna. Vďaka jedinečnému zloženiu sa gumy nepohybujú a nerolujú po koži, ako ostatné podobné gumy. Všetky elastické gumy majú priemer 5 cm a zaručujú vám maximálne pohodlie pri cvičení.

Ďalšie informácie

 • 5-dielnu sadu elastických gúm, 1 príručná taška na gumy,1 ilustrovaný návod cvikov v angličtine

 • Veľmi ľahká záťaž: ZELENÁ: X-Light (hrúbka 0.35 mm), Ľahká záťaž: MODRÁ: Light (hrúbka 0.5 mm), Stredná záťaž: ŽLTÁ: Medium (hrúbka 0.7 mm), Ťažká záťaž: ČERVENÁ: Heavy (hrúbka 0.9 mm), Veľmi ťažká záťaž: ČIERNA: X-Heavy (hrúbka 1.1 mm)

 • priemer: 5 cm, dĺžka gumy 60 cm

 • silná a odolná termoplastová guma, výnimočne mäkká k pokožke a na dotyk

 • začiatočníkov a profesionálov. V prípade zranení, tehotenstva alebo pôrodu sa pred cvičením a používaním pomôcok na cvičenie poraďte s svojim lekárom alebo fyzioterapeutom.

 • Pred každým použitím, resp. Pred začiatkom cvičenia skontrolujte, či nie sú gumy poškodené. Gumy nerozťahujte viac ako trojnásobok ich pôvodnej dĺžky. Nepoužívajte gumy na ostrých alebo brúsnych povrchoch. Keď máte gumy napnuté, ich najprv pred spustením vráťte do pôvodnej dĺžky, aby ste sa vyhli riziku zranení. Odporúčame gumy skladovať pri izbovej teplote bez vlhkosti, teploty alebo priameho slnečného žiarenia, aby ste predĺžili ich životnosť. Výrobok čistite iba z vlhkou utierkou bez čistiacich prostriedkov alebo mydla. Všetky čistiace prostriedky alebo midlá môžu poškodiť, alebo oslabiť gumy.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.