StandPots, poschodové kvetináče pre všetky druhy rastlín (2 ks)

49 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

22,90 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Kvetináče StandPots vám umožňujú pestovať rôzne rastliny, ako sú jahody, bylinky, slnečnicu, kvety, papriku, šalát a ďalšie rastliny. Tok vody z hornej časti kvetináča umožňuje ľahké zalievanie a údržbu rastlín. Kvetináč je vhodný aj na hydroponické pestovanie.

 • Ušetrite miesto
 • Ľahký zavlažovací systém
 • Chutnejšie výsledky
 • Vhodné na hydroponické pestovanie
 • Vonkajšie alebo vnútorné použitie
 • Vhodný pre všetky druhy rastlín
 • Usporiadajte kvetináče podľa želania
 • Farba: tehlová
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

VIACÚČELOVÉ STOJACE KVETINÁČE

Kvetináče StandPots vám umožňujú pestovať rôzne rastliny, ako sú jahody, bylinky, slnečnice, kvety, papriky, šalát a ďalšie rastliny. Tok vody z horného kvetináča umožňuje ľahké zalievanie a údržbu rastlín. Kvetináč je vhodný aj na hydroponické pestovanie.

Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie

Pomocou týchto kvetináčov môžete podľa potreby usporiadať úrovne a usporiadať ich podľa svojho želania. Nákupom viacerých sád kvetináčov StandPots bude vaša záhrada vyzerať úžasne.

Úspešný rast každej rastliny

Od jahôd do šalátu - kvetináč si poradí s každou výzvou. Z jahôd vyrastú šťavnaté a chutné plody, bujné hlavy z hlávkového šalátu a paradajky, ako to najlepšie ovocie.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jitka H. 52 min ·
Teraz je možné mať v paneláku aj záhradu! A plody sú ešte väčšie ako v záhrade! Comment's image
Komentár Zdieľať
(12)
Marta L. 56 min ·
Kúpila som ich 10, zasadila som všetko od feferóniek po kvety a všetko rastie do prekvapivých výšok. Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Jaroslav P. 29 min ·
Chlapi, už vás nebaví každodenné polievanie, oranie záhrady a ďalšie domáce práce spojené s túžbami vašej polovičky? Kúpte jej toto,skoro nič práce pre rovnaký, ak nie ešte lepší výsledok. Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Daniela S. 40 min ·
Toto je skvelé! Okrem toho, že naše mačiatko na ne neustále lezie, sú nevyhnutnosťou pre každého záhradkára. Comment's image
Komentár Zdieľať
(9)
Alena D. 35 min ·
Najlepšie je, keď sa v zime zobudíte a odtrhnete si čerstvú jahodu. Pomocou tohto kvetináča si môžete dopriať dostatok vitamínu C aj v zime!
Komentár Zdieľať
(5)

Ďalšie informácie

 • tehlová

 • PVC

 • 30.5 x 30.5 cm

 • cca 24.8l

 • 2x kvetináč na sadenie

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.