StarMetal, rezačka kovu

42 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

Original price was: 29,90 €.Current price is: 26,90 €.(-10%)

Vyberte množstvo:

1x 26,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 14,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 33,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

S rezačkou kovu zvládnete každú úlohu, pri ktorej na vás čaká náročné rezanie kovu. Rezačka je vyrobená z kvalitných materiálov a je praktická.

  • Hodí sa k štandardným vŕtačkám.
  • Účinne reže rozličné druhy kovov.
  • Dvojitá rezacia hlavica
  • Použitie: Rezá rôzne druhy kovov a plastov do hrúbky 2,0 mm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDNODUCHÁ A PRAKTICKÁ REZAČKA KOVOV
Nebojte sa domácich projektov. S kvalitným náradím, ktorého použitie je jednoduché, zvládnete úplne všetko. Rezačku kovov môžete rýchlo a jednoducho nasadiť na väčšinu štandardných vŕtačiek a už ste pripravení na nové výzvy. Vŕtačka sa tak zmení na praktickú a šikovnú rezačku kovu.
PRESNÉ REZANIE PRE VÝBORNÉ VÝSLEDKY
Rezačka je vyrobená z kvalitných materiálov. Zaisťuje presné a ostré rezy, ktoré sú dôležité pre úspešnú realizáciu projektov. Dvojitá rezacia hlavica s 360° otáčaním zvládne každú výzvu, pred ktorú ju postavíte.
ERGONOMICKY TVAROVANÁ RÚČKA
Rúčka rezačky je ergonomická. Vďaka ergonomickému tvaru lepšie prilieha k ruke, preto bude práca menej náročná a zároveň rýchlejšie a lepšie realizovaná. Rúčka je vyrobená z kvalitného umelého materiálu.

Ďalšie informácie

  • Rezá rôzne druhy kovov a plastov do hrúbky 2,0 mm

  • 17x5x7 cm

  • Používajte na svoje vlastné riziko. Povinné používanie osobných ochranných prostriedkov. Maximálna pracovná rýchlosť 3000RPM (Max)

  • oceľ a železo do 1,8 mm, nehrdzavejúca oceľ do 1,2 mm, meď a hliník do 2 mm, plast a sklolaminát do 2 mm

  • 1x kľúč, 1x kovovú frézu

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.