SteelDrill, 5-dielna súprava oceľových príslušenstiev na vŕtanie otvorov

20 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Spomedzi širokej škály vrtných doplnkov bude tento vrták absolútne nevyhnutný na vŕtanie otvorov rôznych rozmerov do mäkkých a polomäkkých materiálov. Vhodný na presné rezanie rôznych otvorov do rôznych kovových substrátov pri extrémnej rýchlosti.

  • Ostré vŕtacie hlavy
  • Vyrobené zo silnej ocele
  • Pre rýchlu a presnú prevádzku
  • 5 rôznych rozmerov
  • Otvory: oceľ, plech, liatina, mäkká oceľ a hliník

 

  • Materiál: oceľ
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRTENCOVANIE OTVORU JE JEDNODUCHÉ
Púšťate sa do renovácie, výstavby alebo potrebujete iba nejaké ďalšie vŕtacie nástroje pre svoje podnikanie alebo hobby? Absolútne nevyhnutnou súčasťou súpravy sú vrtné otvory na vŕtanie rôznych otvorov na rýchle a presné vŕtanie rôznych kovových povrchov. Hladké a presné rezanie každého jednotlivého otvoru bude teraz ľahkým nástrojom.
KDE A AKO VŔTAŤ?
Prídavné zariadenia / vrtáky z vysokopevnostnej vŕtačky z legovanej ocele v rôznych kovových substrátoch, ako je napríklad oceľ, plech, liatina, mäkká oceľ, hliník alebo plastový povrch z FRP, je tenší ako 5 mm. Sada obsahuje 5 rôznych adaptérov pre rôzne rozmery otvorov: 1,6 cm, 1,9 cm, 2 cm, 2,5 cm a 3 cm.
DÔLEŽITÉ
Na vŕtanie používajte iba správne elektrické vŕtačky alebo vŕtačky. Pri vŕtaní sa chráňte bezpečnostnými prostriedkami a okuliarmi a pri práci buďte zvlášť opatrní.

Ďalšie informácie

  • oceľ

  • 1,6 cm, 1,9 cm, 2 cm, 2,5 cm a 3 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.