SteelDrill, 5-dielna súprava oceľových príslušenstiev na vŕtanie otvorov

20 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Spomedzi širokej škály vrtných doplnkov bude tento vrták absolútne nevyhnutný na vŕtanie otvorov rôznych rozmerov do mäkkých a polomäkkých materiálov. Vhodný na presné rezanie rôznych otvorov do rôznych kovových substrátov pri extrémnej rýchlosti.

  • Ostré vŕtacie hlavy
  • Vyrobené zo silnej ocele
  • Pre rýchlu a presnú prevádzku
  • 5 rôznych rozmerov
  • Otvory: oceľ, plech, liatina, mäkká oceľ a hliník

 

  • Materiál: oceľ
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRTENCOVANIE OTVORU JE JEDNODUCHÉ
Púšťate sa do renovácie, výstavby alebo potrebujete iba nejaké ďalšie vŕtacie nástroje pre svoje podnikanie alebo hobby? Absolútne nevyhnutnou súčasťou súpravy sú vrtné otvory na vŕtanie rôznych otvorov na rýchle a presné vŕtanie rôznych kovových povrchov. Hladké a presné rezanie každého jednotlivého otvoru bude teraz ľahkým nástrojom.
KDE A AKO VŔTAŤ?
Prídavné zariadenia / vrtáky z vysokopevnostnej vŕtačky z legovanej ocele v rôznych kovových substrátoch, ako je napríklad oceľ, plech, liatina, mäkká oceľ, hliník alebo plastový povrch z FRP, je tenší ako 5 mm. Sada obsahuje 5 rôznych adaptérov pre rôzne rozmery otvorov: 1,6 cm, 1,9 cm, 2 cm, 2,5 cm a 3 cm.
DÔLEŽITÉ
Na vŕtanie používajte iba správne elektrické vŕtačky alebo vŕtačky. Pri vŕtaní sa chráňte bezpečnostnými prostriedkami a okuliarmi a pri práci buďte zvlášť opatrní.

Ďalšie informácie

  • oceľ

  • 1,6 cm, 1,9 cm, 2 cm, 2,5 cm a 3 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.