StickyGame, zábavná hra so silikónovými prísavkami

47 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

20,90 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

StickyGame je jednoduchá hra, ktorú je možné hrať rôznymi spôsobmi. Menšie deti budú môcť skladať rôzne tvary a staršie sa budú zabávať pri hre „zasiahni cieľ“. Silikónové prísavky StickyGame sa prilepia na akýkoľvek hladký povrch.

  • Stolná hra pre celú rodinu
  • Interaktívna a zábavná hra
  • Úľava od stresu a relaxácia
  • Vhodné pre deti i dospelých
  • Balenie obsahuje: 10x silikónová prísavka / šípka + 2x terč
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

ZÁBAVNÁ INTERAKTÍVNA HRA PRE CELÚ RODINU

StickyGame je skvelá spoločenská hra pre spoločné trávenie času. Menšie deti budú môcť skladať rôzne tvary a staršie sa budú zabávať pri hre „zasiahni cieľ“. Silikónové prísavky StickyGame sa prilepia na akýkoľvek hladký povrch.

Niekoľko rôznych herných režimov

StickyGame je jednoduchá hra, ktorú je možné hrať rôznymi spôsobmi. Je to mimoriadne zábavná hra, ktorá spestrí vaše upršané dni a dodá im farby dúhy!

Bezpečné pre deti

Prísavky sú vyrobené z mäkkého silikónu, ktorý je pre deti úplne bezpečný, pretože neobsahuje toxické farby. Táto hra umožní deťom skladať rôzne tvary.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Karolina K. 30 min ·
Moje štvorročné dieťa robí z týchto prísaviek „hady“ celý deň. Musím ešte objednať ďalšiu sadu, aby malo viac možností hry.
Komentár Zdieľať
(10)
Ladislav H. 17 min ·
Spolu so spolubývajúcimi hráme túto hru „zasiahni cieľ“. Naozaj sa dobre zasmejeme a zabavíme 😊
Komentár Zdieľať
(5)
Milan B. 52 min ·
Objednal som tieto prísavky pre svojich chlapcov, ktorí sú veľmi súťaživí a majú radi spoločenské hry. S nákupom sme spokojní.
Komentár Zdieľať
(16)
Jitka H. 57 min ·
Deťom sa to naozaj páči. Dodanie bolo rýchle, odporúčam nákup.
Komentár Zdieľať
(8)
Marek K. 57 min ·
Sme veľmi spokojní s nákupom a často hráme túto hru. Prísavky dobre držia na rôznych podkladoch.
Komentár Zdieľať
(9)

Ďalšie informácie

  • 10x silikónová prísavka / šípka + 2x terč

  • šípka: 10 cm, terč 4 cm

  • silikón

  • Ak sa na prísavkách nahromadí prach, je možné ich umyť vodou.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.