StopIT, magnetický zábrana dverí

47 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

15,99 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 15,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 13,59 / kus Ušetrite 7,20 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ešte ste sa nepostarali o to, aby ste neudierali dverovými kľučkami do stien? Nedá vám to pokoj, že by ste museli vŕtať do svojej krásnej a vzácnej podlahy, aby ste nainštalovali vhodné zábrany na podlahu alebo tlmiče dverí? Nechcete na steny nalepiť vaty, ktoré nevyzerajú veľmi štýlovo? Predstavujeme vám riešenie pre všetky tieto problémy – magnetickú zábranu dverí StopIT, ktorú môžete pripevniť bez skrutiek, len s dvojstrannou lepiacou páskou!

 • Jednoduchá inštalácia
 • Bez skrutiek alebo so skrutkami
 • Najlepšia kvalita
 • Nerezová oceľ
 • Extrémne silný magnet
 • Záruka spokojnosti
 • Materiál: nerezová oceľ
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ELEGANTNÉ RIEŠENIE PRE POŠKODENIE
Ak vás škriabanec dverových kľučiek o steny už unavuje, je najvyšší čas to zastaviť. Táto magnetická zábrana dverí StopIT je šikovne navrhnutá tak, že západka v podlahovej jednotke sa zdvihne, keď je dvere k nej privedené. Keď sa západka zdvíha vďaka magnetickému pôsobeniu, zasekne sa do jednotky pripevnenej na dverách, pevne zastavuje a drží dvere od pohybu. Zabraňte poškodeniu stien a zatváraniu dverí vo vašom domove. Technológia mäkkého zachytávania dverí s magnetickou silou zabraňuje škrípaniu a hluku.
INŠTALUJTE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV
Zábranu StopIT môžete pripevniť pomocou dvojstrannej lepiacej pásky, aby ste zachovali neporušenosť podlahy a dverí, alebo ju môžete pripevniť dodávanými skrutkami - podľa vašej preferencie. Jediným faktorom, ktorý treba zvážiť, je, že otvor medzi spodkom dverí a podlahou musí byť medzi 6 a 15 mm. Skontrolujte túto vzdialenosť pred zakúpením. Vhodné pre drevené, čalúnené alebo keramické podlahy. Ponúka štýlový vzhľad a vďaka tomu, že západka zostane dole, keď nie je vedľa nej dvere, nebudete sa do nej náhodou kopnúť.
VYBRANÁ KVALITA PRE KAŽDÝ DOM
Zábranu StopIT môžete upevniť bez vŕtania a je vhodná pre drevené, sklenené alebo kovové dvere. Je vyrobená z vysokej kvality nerezovej ocele a je preto 100% odolná voči korózii a testovaná na jeden milión nárazov, takže vám bude slúžiť dlho a spoľahlivo.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Darina J. 37 min ·
Skvelý produkt!
Komentár Zdieľať
(4)
Michal S. 35 min ·
Kľučka dverí už nevniká do steny, viac než odporúčam kúpu!
Komentár Zdieľať
(9)
Karolina K. 57 min ·
Spokojný s nákupom.
Komentár Zdieľať
(6)
Anna V. 49 min ·
Komentár Zdieľať
(15)
Marta L. 54 min ·
Komentár Zdieľať
(12)

Ďalšie informácie

 • nerezová oceľ

 • strieborná

 • podlaha a zábrana dverí, dvojstranná lepiaca páska, skrutky

 • 220 g

 • 6,6 x 6,6 x 5 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.