SuperStep, koberec, ktorý čistí podrážky a labky len s jedným krokom

43 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 27,90 €.Current price is: 20,90 €.(-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 5 ľudí si práve prezerá tento produkt

Už vás nebaví neustále čistiť podlahu, utierať si topánky a nohy psov? Koberec SuperStep zabraňuje šíreniu nečistôt iba v jednom kroku! Super savý koberec vyrobený z tisícov mikrovlákien zachytáva nečistoty, blato a vodu v okamihu, keď naň položíte nohu!

  • Okamžite zachytáva a absorbuje vodu, blato a nečistoty
  • Skvelé riešenie pre všetkých s domácimi miláčikmi
  • Starostlivosť o čistú podlahu
  • Pranie v práčke
  • Protišmyková základňa
  • Farba: hnedá
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
S JEDNÝM KROKOM K ČISTÝM PODLAHÁM
Super savý koberec SuperStep zadržuje vodu, blato a nečistoty z vašich podrážok v jednom kroku! Tajomstvo spočíva v tisícoch mikrovlákien, ktoré pri kontakte s podrážkami alebo psími labkami okamžite absorbujú všetku vlhkosť a nečistoty!
ZABLATENÉ A MOKRÉ LABKY?
Chôdza v daždi a blate môže byť naozaj zábavná, po príchode domov boli odtlačky labiek všade! Koberec SuperStep vám aj vášmu psovi umožní rýchlo a ľahko vyčistiť chodidlá - jediným krokom!
VODA, BLATO A NEČISTOTA
Koberec SuperStep vo svojich superabsorpčných vláknach, ktoré sú v kontakte s vodou, bahnom alebo nečistotami, v momente zachytí všetky nečistoty a utrie špinavé a mokré stopy chodidiel! Jednoduché riešenie pre čisté podlahy, umývateľné v práčke a extrémne ľahké na údržbu, ktoré je perfektným nápadom pre každý dom!

Ďalšie informácie

  • hnedá

  • 45 x 70

  • Môže sa prať v práčke. Zadržuje vodu, blato a iné nečistoty.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.