TabletArt, LED tablet s perom

33 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

20,90 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Vymeňte hromadu papiera za elektronický tablet, ktorý máte vždy poruke na poznámky, kresby, oznámenia alebo hranie hier!

 • Písacia plocha LCD
 • Opakovane použiteľný: tlačidlo na odstránenie obsahu
 • Elektronické pero je súčasťou balenia
 • Ľahký a tenký dizajn, ktorý sa skvele nosí
 • Vhodný pre dospelých a deti
 • Balenie obsahuje: 1x tablet, 1x pero
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Náhrada papiera

Tablet vám umožňuje vytvárať poznámky, kresby, hrať hry, zanechávať oznámenia a správy - znova a znova!

Pridané pero

Umožňuje vám písať na tablet ako bežným perom!

Tlačidlo na odstránenie

1 stlačenie tlačidla vymaže celú stránku a pripraví ju na opätovné použitie!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jaroslav P. 16 min ·
Je to skvelé, používam to v práci. Ak už máme elektromobily, prestaneme používať aj papier! Comment's image
Komentár Zdieľať
(15)
Marta L. 26 min ·
Máme ich v škôlke, dala nám ich riaditeľka. Ale sú naozaj skvelé, deti sú pokojné a tvoria. Tiež som si ho musela kúpiť vlastný, pretože stojí za tie peniaze. Comment's image
Komentár Zdieľať
(10)
Alexander G. 34 min ·
Super, funguje to. A bolo to rýchlo doručené. Nenašiel som žiadne negatíva, ktoré by som mohol spomenúť, pretože sa všetko napísané zhoduje s realitou. Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Daniela S. 59 min ·
Ak pre nič iné, tak aspoň pre životné prostredie .. budeme si musieť uvedomiť, že používanie papiera NIE je v poriadku! Tablet funguje, všetko je napísané takmer rovnako ako na papieri. Skúsme si to ľudia, je to pre našu planétu.
Komentár Zdieľať
(8)
Pavol P. 36 min ·
Viac takýchto výrobkov, prosím, toto je kvalita. Je úplne jednoduchý a je príjemné s ním pracovať. Vrelo odporúčam
Komentár Zdieľať
(9)

Ďalšie informácie

 • 1x tablet, 1x pero

 • ABS

 • 245 x 160 x 4.5 mm

 • 1x CR2025 (batéria nie je súčasťou balenia!)

 • deti od 6 rokov

 • Používajte pod dohľadom rodičov alebo opatrovníkov. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, kvôli menším dielom, ktoré predstavujú riziko požitia alebo zadusenia.

 • Batéria CR2025 musí byť vložená do platne (batéria nie je súčasťou balenia!). Pri vkladaní batérie otočte tablet dozadu, kde nájdete prepínač, ktorý sa pohybuje doľava a doprava – proti zamknutému a odomknutému zámku. Prepínač musí smerovať k odomknutému zámku, iba vtedy môžete vymazať nakreslenú stránku stlačením tlačidla na odstránenie. Ak chcete uložiť popísanú stránku, namierte prepínač smerom k uzamknutému zámku.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.