Teflónová fólia na grilovanie 5x, BBQMat

34 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

19,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 5 ľudí si práve prezerá tento produkt

Šetrite čas a námahu pri pečení a čistení grilu! Gril majstri, vyhnite sa strate jedla, ktoré popadá medzi mriežky grilu a po pikniku bez nepríjemného drhnutia zanechajte gril čistý ako pred pečením. Odteraz bude podložka na gril BBQ Mat nevyhnutnou pomôckou a začiatkom mnohých horúcich diskusií v kruhu syčiaceho mäsa.

 • 5 podložiek na gril,ktoré majú nepriľnavý povrch
 • Vynikajúca podložka na pečenie, ktorá má nepriľnavý povrch
 • Bez straty oleja, marinád a potravín medzi mriežkami grilu
 • Vyhnite sa nehodám s ohňom a spálenému mäsu
 • Na pečenie mäsa, zeleniny, palaciniek, vajec, toastov,…
 • Zdraviu neškodlivý a certifikovaný teflón
 • Vhodná pre všetky typy grilov a povrchov na pečenie
 • Rozmery: 40 x 33 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
GRIL MAJSTRI IDEME NA TO!
Prichádzajú nádherné dni, ktoré sú ako stvorené na piknik a gril párty, pečené čevapčiči a ražniči, cukiny, klobásy a steaky. Je príjemné sedieť na slnku a čakať na skvele opečené kúsok grilovaného mäsa so studeným pivom v ruke. Iba majstri grilu vedia, koľko príprav, starostlivosti, pozornosti a na konci čistenia je potrebné, aby sme sa dokázali v tejto úlohe a zapôsobili na každého s kvalitne pečeným mäsom. S podložkami na gril BBQ Mat budete vždy, bez výnimky, pripravovať perfektnú hostinu!
NEPRIĽNAVÝ POVRCH, BEZ NEHÔD, BEZ ČISTENIA
Pri pečení na BBQ Mat sa jedlo nikdy neprilína na podložku, pretože je vyrobená zo 100% zdraviu neškodlivého certifikovaného teflónu. Jedlo bude pekne zapečené, bude mať príjemnú vôňu a dokonca aj mriežky z grilu budú na mäse dobre rozoznateľné, rovnako ako keby sa pieklo na ňom. Pretože je podložka nepriepustná, sa mäso počas pečenia pekne marinuje vo vlastnej šťave a olej nekvapká medzi mriežky. Po pikniku podložku jednoducho umyjete pod teplou vodou alebo v umývačke riadu a gril zostane úžasne nedotknutý, drhnutie grilu sa stáva minulosťou.
S PERFEKTNOU KVALITOU - CHUTNÉ JEDLO
Podložky BBQ Mat sú vhodné pre elektrické, plynové, infračervené grily, drevené uhlie, brikety alebo drevo. Sú mimoriadne odolné, vydržia teploty až 650 ° C a sú certifikované ako zdraviu neškodlivé. Na podložke môžete piecť mäso, ryby, zeleninu, ražniči, čevapčiči, vajcia alebo dokonca palacinky! Po použití vám podložka ušetrí nepríjemné čistenie grilu. Podložku jednoducho odstránite a umyjete a už je pripravená na nový piknik.

Ďalšie informácie

 • 40 x 33 cm

 • 299 g

 • FDA certifikovaná teflónová podložka

 • do 650°C

 • 5 x podložka na gril

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.