TennisTrainer, tenisová tréningová stanica

28 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

21,90 

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-denná možnosť vrátenia 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Vylepšite svoju techniku ​​tenisového úderu a zvýšte si kondíciu s pomôckou TennisTrainer! Je vhodný pre všetkých začiatočníkov a všetkých, ktorí chcú len vylepšiť svoju hru. Tréning tenisu bude vždy v dosahu rakety, pretože nepotrebujete spoluhráča alebo sieť. Trénujte – teraz!

  • Samostatný tréning tenisu
  • Zvýšte rýchlosť, výkon in techniku
  • Loptička na gumičke sa vždy vracia
  • Základňu na vyváženie naplňte vodou alebo pieskom
  • Pre malých začiatočníkov alebo veľkých profesionálov
  • Rozmery: 16 x 10 x 2 cm
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
HRA KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK
Chcete si zahrať tenis, ale nemáte spoluhráča? Musíte zlepšiť backhand, ale ihrisko je zatvorené alebo príliš ďaleko? Chceli by ste deťom predstaviť tenis zábavným spôsobom, ale nechceli by ste ich vystrašiť vysokou sieťou? Tenisová stanica vám umožňuje hrať kdekoľvek a kedykoľvek, bez siete, ale s dodatočným potešením z neustále sa vracajúcou loptičkou, ktorú nemusíte prenasledovať a dvíhať pri každom údere.
RÝCHLO A JEDNODUCHO
Naplňte základňu vodou alebo pieskom tak, aby stála bez ohľadu na to, aký silný úder máte. Čím silnejší úder, tým rýchlejšie sa lopta odrazí a vráti sa k vám. Protišmykové podložky na spodnej časti základne držia závažie na mieste a loptička sa vždy vracia kvôli gumičke, ktorá je k nej pripevnená.
NASTAVENIE PODĽA POTREBY
Ak chcete skrátiť dráhu loptičky, aby mohli hrať tenis aj deti, jednoducho opakovane oviniete gumičku okolo základne. Tak bude dráha úderu kratšia a vaše deti sa rýchlo naučia tenisové zručnosti. Základňu si môžete vziať so sebou na tréning, dovolenku, výlet alebo návštevu, po použití ju jednoducho vyprázdnite, hodí sa pekne do tašky, pretože je malá a ľahko sa prepravuje. Vylepšite svoju techniku, koordináciu a kondíciu a zároveň inšpirujte svoje deti, aby hrali tenis s tenisovou stanicou.

Ďalšie informácie

  • 16 x 10 x 2 cm

  • 220 g

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.