ToiletStar, inovatívna antibakteriálna kefa na čistenie toalety so samoodvetrávaným držiakom

35 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

26,90 (-10%)

Vyberte množstvo:

1x 26,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-denná možnosť vrátenia 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

Jednoduché riešenie pre dokonale čistú toaletu a kúpeľňu bez baktérií a choroboplodných zárodkov! Špeciálny tvar kefy vyrobený z termoplastickej gumy (TPR) odpudzuje špinavú vodu a baktérie! ToiletStar má sanitárny držiak na rýchle sušenie, ktorý zabraňuje zadržiavaniu špinavej vody!

 • Antibakteriálna toaletná kefa
 • Samoodvetrávaný držiak
 • Zabraňuje hromadeniu špinavej vody a nepríjemného zápachu
 • Termoplastická guma odpudzuje všetky nečistoty a baktérie
 • Ľahko vyčistite všetky ťažko dostupné miesta
 • Mimoriadne odolný dizajn
 • Moderný vzhľad, ktorý sa hodí do každej kúpeľne
 • Materiál: PP, TPR
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ĽAHKÉ A HYGIENICKÉ ČISTENIE
Dajte stop hromadeniu nečistôt a nepríjemného zápachu na toalete! Špeciálny dizajn ToiletStar zaručuje, že vyčistíte všetky ťažko dostupné miesta, odstránite všetky nečistoty a vaša kúpeľňa bude v bezpečí pred baktériami!
PREČO JE TOILETSTAR ŠPECIÁLNA?
Kefa ToiletStar je vyrobená z hydrofóbneho silikónu, na ktorom sa ťažko udrží voda alebo nečistoty! Priložený samoodvetrávaný sanitárny držiak pre rýchle sušenie umožňuje rýchle odparovanie vody a tým zabraňuje hromadeniu nečistôt a nepríjemného zápachu!
Pracuje antibakteriálne
Špeciálny tvar kefky vyrobený z termoplastickej gumy (TPR) odráža špinavú vodu, baktérie a mikróby! Zabzpečuje, že je kefa vždy suchá a zabraňuje hromadeniu špinavej vody a baktérií!

Ďalšie informácie

 • PP, TPR

 • 100 mm x 100 mm x 318 mm

 • 385g

 • biela

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.