TrimmCut PRO, profesionálny zastrihávač chĺpkov v nose a ušiach

25 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

17,99 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 15,49 / kus Ušetrite 7,50 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Všetci poznáme problém s chĺpkami v nose, možno o niečo viac muži, ktorí sa s nimi stretávajú denne. Nie je to však len nos, aj uši občas potrebujú trochu upraviť. Nežiaduce chĺpky môžete odstrániť pomocou zariadenia TrimmCut PRO. Vždy ostrý, prenosný a bez batérií!

 • Kvalitná nehrdzavejúca oceľ
 • Ostrá presnosť
 • Bez batérií
 • Bezpečné a bezbolestné
 • Čistiaca kefka a strihač nechtov sú súčasťou balenia
 • Perfektný darček pre každého muža
 • Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

VEČNÁ POHROMA: VLASY

Otravné ochlpenie, najmä na tvári, je večným problémom oboch pohlaví. S pribúdajúcim vekom sa miera rastu ochlpenia u mužov zvyšuje o 100 %. Je to nielen vizuálne nelichotivé, ale chĺpky na seba viažu aj mikróby a nečistoty, takže sú nepríjemné aj z hygienického hľadiska. Niektorí ľudia tento problém riešia pinzetou alebo voskom, prípadne niekedy aj tak, že vyčnievajúce chĺpky uchopia rukou a rýchlo ich potiahnu. Dôsledky tohto postupu sú určite známe: silná bolesť, slzenie očí, grimasy, piskľavé hlasy atď. Tieto postupy sú mimoriadne bolestivé, časovo náročné a krajne nevhodné. Môžete si dokonca poškodiť nosovú dutinu. Môže dôjsť k zápalu, pretože otvorená rana v nose sa po odstránení chĺpkov môže infikovať mikróbmi. Okrem toho pinzetou ťažko niekedy presne uchopíte chĺpok v nose, takže zákrok musíte niekoľkokrát opakovať. Mimoriadne nepríjemné!

VLASY, ADIEU!

Jediný bezpečný, rýchly a hygienicky účinný spôsob, ako odstrániť chĺpky v nose a ušiach, je zastrihnúť ich alebo zastrihnúť. Samozrejme, nožnice si do nosa strčiť nemôžete. Preto je zastrihávač chĺpkov TrimmCut PRO jediným nástrojom, ktorý je najvhodnejší na bezpečné, bezbolestné a presné odstránenie všetkých nežiaducich chĺpkov. Zastrihávač je špeciálne navrhnutý na tento účel, zaoblená časť sa vloží do nosnej dierky alebo ucha a rukoväť sa jednoducho stlačí. Po stlačení sa ostré čepele zastrihávača otočia a hladko a rýchlo odstrihnú nepríjemné chĺpky, bez ťahania, bez bolesti, bez poškodenia. A pre dokonalý zážitok zo starostlivosti o telo vám ponúkame aj nožničky na nechty.

RÝCHLO, BEZPEČNE, POHODLNE

Ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele sa nikdy nedostanú do kontaktu s pokožkou a sú kryté dvanástimi kovovými drážkami, takže ste vždy v stopercentnom bezpečí. Po každom strihaní hlavicu v nosnej dierke trochu pootočte a pokračujte v práci, čím viac ju budete používať, tým viac chĺpkov odstránite. Zastrihávač je navrhnutý tak, aby udržal zastrihnuté chĺpky a po použití ho vyčistite pod tečúcou vodou priloženou kefkou. To, že nepotrebuje batérie ani napájanie, ešte viac uľahčuje jeho používanie, pretože ho môžete vziať kamkoľvek, je tichý a môžete ho používať nepretržite až desaťtisíckrát!

Ďalšie informácie

 • nehrdzavejúca oceľ

 • Striebro

 • 136 g

 • 5cm X 1cm X 3cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.