TrimmerMow, všestranný nástavec na kosenie a prácu v záhrade

38 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

26,90 (-10%)

Vyberte množstvo:

1x 26,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-denná možnosť vrátenia 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Hlava TrimmerMow umožňuje presné, ale bezpečné kosenie zelených plôch. Na rozdiel od žacích strún je kosenie trávy pomocou oceľového drôtu jednoduché, bezpečné a zábavné. Je vyrobený z najlepších materiálov, ktoré umožňujú dlhú životnosť a rýchle kosenie.

 • Viacúčelové použitie
 • Bezpečné kosenie
 • Univerzálnosť
 • Zvládne tvrdé prekážky a hrdzu
 • Vhodný na poľnohospodárske použitie
 • Ľahká inštalácia
 • Najlepšie materiály
 • Balenie obsahuje: 1x nástavec na kosačku + 3x montážna pomôcka
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

KVALITNÁ HLAVA NA BEZPEČNÉ KOSENIE

Hlava TrimmerMow umožňuje presné, ale bezpečné kosenie zelených plôch. Na rozdiel od žacích strún je kosenie trávy pomocou oceľového drôtu jednoduché, bezpečné a zábavné. Je vyrobený z najlepších materiálov, ktoré umožňujú dlhú životnosť a rýchle kosenie.

Jednoduché a bezpečné použitie

Pretože je hlava vyrobená z pleteného oceľového drôtu, je jej použitie oveľa bezpečnejšie ako zo železa alebo zo žacích strún. Oceľová hlava sa hodí na väčšinu kosačiek, takže starosti, že máte nasprávny nástavec môžete hodiť do kúta.

Rýchlejšie a presnejšie kosenie

Vďaka tvaru hlavy a husto spleteným drôtom sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta, napríklad kosenie pri plote, medzi kríkami a kvetmi. Obrovské množstvo ramien zlepšuje a skracuje čas kosenia.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Zoltan F. 41 min ·
Musel som po každom kosení meniť strunu na kosačke, s touto oceľovou hlavou kosím už pol roka, bez výmeny. Comment's image
Komentár Zdieľať
(9)
Jakub D. 45 min ·
Nielenže už nemusíme dávať pozor na okruhliaky, , ale ešte aj vyleštíme naše dlaždice! Comment's image
Komentár Zdieľať
(4)
Bianka C. 47 min ·
Vďaka vám už moja záhrada nevyzerá ako džungľa, ďakujem!
Komentár Zdieľať
(7)
Marek K. 32 min ·
Doručenie bolo rýchle, nástavec je vhodný na obe naše kosačky. Som prekvapený, nečakal som takú kvalitu za tak málo peňazí. Comment's image
Komentár Zdieľať
(12)
Alexander G. 32 min ·
Nákup si kedykoľvek rád zopakujem! Aj keď úprimne pochybujem, že to bude vôbec potrebné, pretože je stále v rovnakom stave ako prvý deň.
Komentár Zdieľať
(14)

Ďalšie informácie

 • 1x nástavec na kosačku + 3x montážna pomôcka

 • priemer cca 15 cm (vhodné pre všetky európske kosačky)

 • oceľ

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.