TurboCar, výfukový zosilňovač zosilňujúci výfukové zvuky

43 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

17,90 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zosilňovač je skvelým doplnkom každého benzínového alebo naftového auta a motorky. Inštalácia je viac než jednoduchá, má extrémne dlhú životnosť a pomocou prúdenia vzduchu výfukom vyčaruje úžasný zvuk.

  • Neopísateľný zvuk, ktorý púta pozornosť
  • Atraktívny dizajn, ktorý skrášľuje auto
  • Dlhá životnosť na mnoho kilometrov
  • Univerzálny pre väčšinu vozidiel
  • Ľahký zosilovač, ktorý neovplyvňuje jazdu
  • Vhodný ako darček
  • Balenie obsahuje: 1x zosilňovač výfukového zvuku
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

TURBO ZOSILŇOVAČ VÝFUKOVÉHO ZVUKU

Zosilňovač je skvelým doplnkom každého benzínového alebo naftového auta a motorky. Inštalácia je viac než jednoduchá, má extrémne dlhú životnosť a pomocou prúdenia vzduchu výfukom vyčaruje neuveriteľný zvuk.

Atraktívny športový zvuk

S pomocou zosilňovačaTurboCar bude mať vaše auto alebo motorka neopísateľný zvuk 8-valcového motora, ktorý očarí každého.

Kompaktný tvar

Krása je skrytá v detailoch, naša zosilňovač vylepšuje a skrášľuje každé vozidlo. Má atraktívny dizajn, ktorý kombinuje robustnosť a použiteľnosť.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Pavol P. 30 min ·
Páči sa mi to, zmenilo to moje Punto na Abarth. Odporúčam to každému, kto nemá peniaze na M3. Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)
Michal S. 50 min ·
Doručenie je rýchle, zosilovač sa inštaluje rýchlo a jednoducho. Bez akýchkoľvek pripomienok. Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)
Milan B. 57 min ·
Potajomky som to namontoval žene na Xsaru. Keď ráno naštartovala auto, skoro dostala infarkt a my sme sa nasmiali do sĺz. Ach, krásne spomienky. Comment's image
Komentár Zdieľať
(9)
Marek K. 19 min ·
V skutočnosti je ťažké rozpoznať rozdiel medzi pravým 8-valcovým motorom a týmto zosilňovačom. Som príjemne prekvapený, odporúčam. Comment's image
Komentár Zdieľať
(13)
Ladislav H. 38 min ·
Naozaj neviem, kde som to našiel, ale som rád, že som to urobil. Náš čerstvý šofér mal z darčeka veľkú radosť a my sme sa nasmiali.
Komentár Zdieľať
(15)

Ďalšie informácie

  • 1x zosilňovač výfukového zvuku

  • zliatina hliníka

  • 1. Odskrutkujte skrutku na zosilovači. 2. Umiestnite zosilňovač zvuku na výfukové potrubie. 3. Dobre utiahnite skrutky na zosilovači. 4. Ste pripravení na nezabudnuteľné automobilové dobrodružstvo!

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.