TurboShower, ručná sprcha so silným prúdom a malou spotrebou

14 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

19,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nízky vodný tlak je u spŕch častým javom. Pomocou inovačnej TurboShower sprchovej hlavice skoncujete so slabým prúdom vody v sprche a zároveň ušetríte až 30% vody! 300 dierok je modernou technológiou laserovo vyrezaných v tvare obráteného trojuholníka, takže lak vody vašej sprchy sa zvýši až o 300%! Mikro-otvory dávajú prúdu vody silu a zároveň vás po náročnom dni pohľadkajú mäkkučko a jemne. Doprajte si TurboShower s elegantným pochrómovaným jednodielnym krytom, cez korý nebude voda pretekať.

 • Zvýši tlak vody v sprche až o 300%
 • 300 mikrodieročiek pre jemný, avšak zároveň silný prúd vody
 • Jednoduché pripojenie na štandardnú vodovodnú rúru
 • Elegantný chrómovaný kryt
 • Ušetrí až 30 % vody
 • Balenie obsahuje: 1x sprchová hlavica TurboShower, bez hadice
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
TURBO PRÚD VODY A ÚSPORA VODY
300 dierok s inovatívnym umiestnením v obrátených trojuholníkoch je precízne laserovo vyrezaných tak, aby umožňovali silnejší, rovný a zároveň jemný prúd vody, ktorý aj balzam na vlasy z hustých vlasov zmyje s neuveriteľnou rýchlosťou a účinnosťou. K tomu napomôže ergonomicky navrhnutý oblúk TurboShower hlavice na sprchovanie. Vďaka tomuto všetkému ušetríte až 30 % pri spotrebe vody.
PREČO JE TURBOSHOWER VHODNÁ PRE VŠETKY SPRCHY?
TurboShower hlavica na sprchovanie je vyrobená z vysokokvalitného chrómovaného plastu. Keďže je zostavená z jednej časti, ani po dlhodobom používaní nebude pretekať. Jednoducho prilieha k štandardnej rúrE, preto svoju starú sprchovaciu hlavicu môžete s TurboShower vymeniť aj sami.

Ďalšie informácie

 • 1x sprchová hlavica TurboShower, bez hadice

 • ABS plast s chrómovým poťahom

 • strieborná

 • 118 g

 • 4,2 cm (vrch); 3,2 cm (dno)

 • 23 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.