Unisex Hrubé teplé ponožky | univerzálna veľkosť | HeatStar

23 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

19,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Aké nepríjemné je, keď nás oziaba! A to najmä v zime, keď je pre nás obzvlášť dôležité, aby nám bolo teplo a aby sme sa aj na mraze dobre cítili. Zadovážte si hrejivé ponožky, ktoré udržiavajú vaše nohy teplé aj v najstudenších dňoch.

 • Vaše chodidlá zohrievajú pomocou hliníkových mikrovlákien
 • Majú univerzálnu veľkosť, sú vhodné pre mužov aj ženy
 • Sú vodeodolné a chránia vás pri všetkých činnostiach vonku
 • Pohodlné, elastické a vzdušné
 • Vhodné na použitie doma alebo vonku
 • Môžu sa prať v práčke
 • Dĺžka: 27 cm
 • Materiál:  bavlna, hliníkové mikrovlákna
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
TAJOMSTVO HLINÍKOVÝCH VLÁKIEN
Hrejivé ponožky sú vyrobené zo špeciálnych hliníkových vlákien, ktoré zachytia naše teplo a vracajú ho späť, namiesto unikania tepla cez obyčajnú textíliu. Tkané sú tak, že sú veľmi mäkké a dobre priliehajú, preto sú príjemné a absolútne nerušivé aj pri celodennom nosení. Špeciálna technológia umožňuje, že ponožky využívajú vašu telesnú teplotu na zaistenie teplých nôh, okrem toho sa postarajú aj o to, aby vaše chodidlá zostali suché.
TEPLÉ NOHY PO CELÝ DEŇ
Ak nás oziaba, nie je to ani príjemné ani zdravé. Bez vhodného zimného oblečenia môžu byť studené dni veľmi nepríjemné, naše aktivity vonku sa skrátia, pretože sa kvôli studeným nohám nijako nemôžeme zahriať. Keďže rekreácia v zime utužuje našu imunitu, je nutné, aby sme zostali aktívni. Aby zimné teploty neboli výhovorkou, že zostaneme doma! Pomocou HeatStar ponožiek vám bude príjemne teplo aj pri veľmi nízkych teplotách.
POUŽITIE V DOME ALEBO VONKU
Ponožky sú tkané tak, že sú mäkké a výborne priliehajú, preto budú príjemné na nosenie aj v kombinácii so zimnými topánkami. Môžete ich používať doma alebo pri aktivitách vonku, pri športových aktivitách, odpratávaní snehu, sánkovaní, počas zimných prechádzok alebo pri práci.

Ďalšie informácie

 • bavlna, hliníkové mikrovlákna

 • môžu sa prať v práčke, nie sú vhodné na sušenie v sušičke

 • 27 cm

 • čierno-sivá

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.