ViewCamera, bezpečnostná kamera v tvare žiarovky

9 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

Original price was: 41,90 €.Current price is: 34,90 €.(-17%)

Vyberte množstvo:

1x 34,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 29,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 26,90 / kus Ušetrite 24,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Bezpečnostná kamera umožňuje 2 režimy používania – živé monitorovanie prostredníctvom telefónu a automatickú prevádzku, keď kamera zaznamená pohyb a automaticky uloží záznam a odošle upozornenie!

 • Žiarovka a bezpečnostná kamera v jednom
 • Bezpečnostná kamera na žiarovke má štandardný závit
 • Ľahko ju pripevníte na závit stropného konektora, na stolnú lampu atď.
 • Kameru možno ovládať prostredníctvom aplikácie v telefóne
 • V aplikácii si môžete naživo prezerať miestnosť a pohybovať kamerou
 • Automatická prevádzka – keď kamera zistí pohyb, aplikácia automaticky uloží záznam
 • Prijímanie upozornení na telefóne pri zistení pohybu
 • Kamera sa pohybuje o 350° doľava a doprava a o 90° hore a dole
 • Nočný a denný záznam
 • Dvojsmerná audio konverzácia v reálnom čase – má reproduktor a mikrofón
 • Živé monitorovanie prostredníctvom telefónu – napr. spiace dieťa, čo sa deje vo vašej domácnosti, keď nie ste doma, kto zvoní pri dverách atď.
 • Vodotesný – vhodný aj na vonkajšie povrchy
 • Balenie obsahuje: 1x bezpečnostná kamera v tvare žiarovky
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Automatická prevádzka - keď bezpečnostná kamera zaznamená pohyb, uloží video do aplikácie a odošle upozornenie do vášho telefónu!

Monitorovanie v priamom prenose - prostredníctvom aplikácie v smartfóne môžete sledovať, čo sa deje v miestnosti, napr. spiace dieťa, hrajúce sa deti, čo sa deje v kancelárii alebo v byte, keď nie ste doma!

Kamera sa pohybuje o 360° doľava a doprava a o 90° nahor a nadol - prostredníctvom telefónu môžete kamerou pohybovať a ona sa automaticky začne pohybovať, keď zaznamená pohyb!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Michal S. 17 min ·
Vynikajúce a bez káblov, jednoducho nainštalujete na miesto, kde bola žiarovka! Comment's image
Komentár Zdieľať
(12)
Zoltan F. 31 min ·
sme spokojní Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Ladislav H. 16 min ·
Skvelé veci! Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Bianka C. 21 min ·
Funguje skvele, odporúčam ho všetkým, ktorí majú radi svoj domov pod kontrolou Comment's image
Komentár Zdieľať
(15)

Ďalšie informácie

 • 1x bezpečnostná kamera v tvare žiarovky

 • 15 x 6, 5 cm

 • Rozlíšenie 1080 HD; 3, 6 mm objektív; snímač CMOS; nočný IR režim; podporuje iOS a Android; aplikácia YI IoT; napájanie 110 – 240 V; príkon <5 W

 • Vložte kartu SD (nie je súčasťou dodávky) do fotoaparátu. Pripojte fotoaparát k smartfónu. Stiahnite si aplikáciu YI IoT a postupujte podľa pokynov v aplikácii. Aplikácia umožňuje sledovať dianie pred kamerou v priamom prenose a pohybovať kamerou vo všetkých 4 smeroch (doľava, doprava, hore, dole) prostredníctvom aplikácie. Aplikácia tiež automaticky ukladá záznam do telefónu, keď kamera sama zistí pohyb. Keď kamera zistí pohyb, na telefóne sa zobrazí upozornenie. Keď kamera zistí pohyb, automaticky uloží záznam do aplikácie a vy dostanete upozornenie. Videozáznam si môžete pozrieť v aplikácii, pretože je uložený na karte SD. Alebo, ak používate systém iOS, môžete ho nastaviť aj na ukladanie videa do cloudu. Kamera a aplikácia umožňujú aj obojsmernú zvukovú komunikáciu. Produkt ViewCamera podporuje nahrávanie v noci a vo dne. Má schopnosť automaticky rozpoznať pohyb a upozorniť váš smartfón. Produkt podporuje aj bezdrôtové pripojenie a obojsmernú zvukovú konverzáciu v reálnom čase. Pre tento výrobok je vhodná karta SD (nie je súčasťou dodávky). Karta s kapacitou 32 GB vystačí na 4 – 8 dní, 64 GB vystačí na 8 – 12 dní a 128 GB vystačí na 12 – 20 dní.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.