Vodítko pre mačky, CatVest

14 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

21,90 (-15%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Urobte si prechádzku so svojou mačkou príjemnou a ľahkou! Postroj CatVest je vhodná pre väčšinu domácich mačiek do 8 kg. Je pohodlná a vyrobená z kvalitných materiálov. Prechádzky s mačkou nikdy neboli zábavnejšie!

 • Kvalitná postroj s vodítkom
 • Zaistená bezpečnosť aj v tme
 • Vysoko kvalitné materiály
 • Vhodné pre všetky aktivity
 • Atraktívny vzhľad postroja
 • Priedušný materiál
 • Neovplyvňuje pohyb
 • Balenie obsahuje: 1x postroj pre mačky s vodítkom
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

PRE BEZPEČNÉ PRECHÁDZKY VONKU

Postroj CatVest je vhodná pre väčšinu domácich mačiek. Je bezpečná, príjemná na dotyk a vyrobená z kvalitných materiálov. Prechádzky s mačiatkom nikdy neboli zábavnejšie! Vyžeňte tigra z vášho mačiatka a dovoľte mu čeliť novým výzvam.

Vhodné pre mačky do 8 kg

Postroj CatVest má nastaviteľný popruh, ktorý sa je vhodný pre väčšinu mačiek a poskytuje im bezpečný, ale príjemný zážitok.

Pre všetky vonkajšie aktivity

Od návštevy veterinára po krátke prechádzky, CatVest si poradí s každou výzvou! Postroj pomocou nastaviteľnej sieťovanej látky nezavadzia a je vhodná aj na nočné prechádzky, pretože má na sebe reflexné pás.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Daniela S. 35 min ·
Nikdy som si nemyslela, že vezmem svoju Micku na prechádzku do mesta a že bude navyše taká bezproblémová! Comment's image
Komentár Zdieľať
(15)
Jitka H. 34 min ·
Postroj je skvelá, nášmu Peťovi neprekáža, aj keď po prvýkrát protestoval 10 minút. Comment's image
Komentár Zdieľať
(9)
Jakub D. 57 min ·
Najlepší pocit je, keď ideš so svojou mačkou prvýkrát na prechádzku a všetky psy zo strachu ustupujú! 😊 Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Marta L. 38 min ·
Škoda, že ste nemali na sklade ružovo-modrú farbu, doručenie bolo rýchle a našej mačke postroj nevadí, za čo som vďačná.
Komentár Zdieľať
(8)
Alena D. 35 min ·
Najprv som si kúpila jednu a moja mačička bola spokojná, potom som kúpila ďalšiu, aby sme mali vždy čistú postroj, zatiaľ čo sa druhá perie.
Komentár Zdieľať
(6)

Ďalšie informácie

 • 1x postroj pre mačky s vodítkom

 • mačky do 8 kg, obvod krku do 30 cm, obvod hrudníka do 36 cm

 • zeleno-oranžová

 • polyesterové plátno so sieťovanou látkou

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.