Vzdelávacia drevená hra na učenie písmen, WoodLetters

32 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

Original price was: 26,90 €.Current price is: 22,90 €.(-15%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pomocou tejto sady sa aj tie najmenšie deti môžu začať učiť písmenká a prvé anglické slová! Ekologické materiály a netoxické farby poskytujú úplnú bezpečnosť. Nech je učenie zábavné a efektívne!

 • Poučná a zábavná sada na učenie písmen
 • Spoznávanie prvých anglických slov
 • Rozpoznávanie farieb a slov
 • Zlepšenie čitateľských a hovorových schopností
 • Bezpečné pre deti, netoxická farba
 • Ekologické materiály
 • Balenie obsahuje: 52x drevené písmená (2x 26), 28x kartičky so slovami, 1x látková taška
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NECH JE UČENIE ZÁBAVNÉ
Sada WoodLetters umožňuje dieťaťu a celej rodine zabaviť sa počas dlhých zimných dní a zároveň sa dieťa učí a spoznáva nové písmená, znaky, farby a prvé anglické slová!
Zábavná a vzdelávacia aktivita pre deti
Farebné obrázky a písmená pomáhajú deťom urýchliť učenie písmen, farieb a angličtiny a poskytujú skvelú zábavu!
Spoznávanie písmen a slov
Pomocou sady WoodLetters sa deti učia písmená, prvé anglické slová, spoznávajú rôzne predmety, ako aj čítanie a pravopis.

Ďalšie informácie

 • 52x drevené písmená (2x 26), 28x kartičky so slovami, 1x látková taška

 • lepenka, drevo

 • 21x25x4 cm

 • súprava nie je vhodná pre deti do 3 rokov, pretože obsahuje niekoľko menších častí, ktoré môžu predstavovať riziko požitia alebo zadusenia.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.