WaxPack, nádoba s voskami rôznych farieb (2 sady)

10 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

13,80 (-34%)

Vyberte množstvo:

1x 13,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,90 / kus Ušetrite 3,80 
Najlepšia cena
3x 10,90 / kus Ušetrite 8,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt
  • 10 rôznych farieb v 1 sade
  • Vytvárajte krásne farebné pečate
  • Skvelý nápad na výrobu rôznych dekorácií, pozvánok, pohľadníc atď.
  • Na originálne výrobky a projekty pre domácich majstrov
  • Perfektná kombinácia so súpravou WaxKit
  • V balení: 2x sada voskov s 10 rôznymi farbami
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ideálna voľba na vytvorenie pečatí, ktoré dodajú vašim výrobkom jedinečný vzhľad!

Živé a pestré farby!

Až 10 rôznych farieb v jednej súprave.

Ďalšie informácie

  • 2x sada voskov s 10 rôznymi farbami

  • Do lyžičky dajte ľubovoľný vosk. Môžete použiť aj rôzne farby. Položte lyžicu na horák so sviečkou a zapáľte ju. Roztopte vosk v lyžičke a položte ju na silikónovú podložku. Vezmite rukoväť, na ktorú ste predtým umiestnili vybraný vzor, a vytvorte pečať. Pečať odstráňte pinzetou a umiestnite ju na ľubovoľné miesto.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.