Webkamera Full HD 1080p s mikrofónom, USB, WebStar

38 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 34,90 €.Current price is: 24,90 €.(-29%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

V dnešnej dobe, keď čelíme práci z domu, diaľkovému štúdiu a izolácii od blízkych, je webová kamera nevyhnutnosťou! WebStar vám poskytne všetko, čo potrebujete pre služobné a domáce použitie, s rozlíšením Full HD a špičkovým zabudovaným mikrofónom!

 • Kvalita obrazu Full HD s 12,0 M pixelov
 • Vstavaný mikrofón s vynikajúcou kvalitou zvuku
 • Jednoduché pripojenie pomocou kábla USB
 • Funguje na všetkých operačných systémoch
 • 360 stupňová rotácia
 • Možnosť nastavenia uhla až do 30 stupňov
 • Veľkosť produktu: 70 x 50,7 x 44 mm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
POVINNÁ VÝBAVA PRE PRÁCU Z DOMU ALEBO DIAĽKOVÉ ŠTÚDIUM
V dnešnej dobe, keď čelíme práci z domu, diaľkovému štúdiu a izolácii od blízkych je webkamera nevyhnutnosťou! WebStar vám poskytne všetko, čo potrebujete pre služobné a domáce použitie, s rozlíšením Full HD a špičkovým zabudovaným mikrofónom!
Full HD stretnutia alebo diaľkové štúdium
WebStar ponúka rozlíšenie Full HD a realistické farby s 12,0 M pixelov! Postará sa o dokonalý prenos obrazu a zvuku počas online stretnutí alebo diaľkového štúdia!
DOKONALÁ WEBOVÁ KAMERA PRE SLUŽOBNÉ A DOMÁCE POUŽITIE
Použitím webovej kamery WebStar, ktorá vám umožní nahrávať záznamy v rozlíšení Full HD, uspokojíte aj tých najpresnejších divákov a ponúknete im vysoko kvalitné záznamy a kvalitný zvuk bez šumu a nepríjemných zvukov v pozadí!

Ďalšie informácie

 • 70 x 50,7 x 44 mm

 • 1x WebStar

 • funguje na všetkých operačných systémoch (Windows XP, XP2, Win7, Win8, Win10, Mac OS, Linux, Vista)

 • aplikácie ako Skype, WhatsApp, Messenger, Telegram, WeChat, QQ, Zoom… a online učebne.

 • Rýchlosť snímok: 30 snímok / s, Formát videa: AVI, Typ snímača: 2 mega CMOS, Kód: Mjpeg, Efektivní pixel: 1920 (H) X 1080 (V), Formát fotografie: BMP, Zaostrovacia plocha: 20 mm +, Zloženie objektívu: 4G, Pozorovací uhol: 90 ° / 72 ° / 53 °, Skreslenie: 0%, Prevádzková teplota: – 20 – + 70 ℃, Mikrofón: vstavaný mikrofón na absorpciu a redukciu šumu, Frekvencia: 50Hz 60Hz, USB: USB2.0, Typ ovládača: free drive (plug and play), Uhol natočenia: 360 ° (H) / 10 ° (V), Dĺžka riadku: 140 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.