Zadné LED svetlo na bicykel | Inteligentné zadné svetlo na bicykel | vodeodolný | BikeStar

45 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

Original price was: 17,90 €.Current price is: 15,90 €.(-11%)

Vyberte množstvo:

1x 15,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Postarajte sa o to, aby ste boli na bicykli dobre viditeľní. Vďaka Bikestar svetlu vás budú ostatní účastníci cestnej  remávky lepšie vidieť, čo znamená, že Vás môžu aj načas a bezpečne obísť. Inovatívne LED laserové svetlo na zemi vyznačí zdanlivú cyklistickú dráhu, preto Vás bude lepšie vidno. Bikestar pripevnite na bicykel a jazda bude bezstarostná aj vtedy, keď vás na ceste zastihne tma.

  • LED žiarivka
  • viacero rozličných nastavení
  • vodeodolné
  • na použitie sú potrebné baterky, ktoré nie sú priložené
  • Materiál: kvalitný plast
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
DOBRÉ SVETLO PRE BEZPEČNOSŤ
Cyklisti sú v doprave veľmi zraniteľní a to najmä v tme a pri zhoršených poveternostných podmienkach. Postarajte sa o to, aby ste boli dobre osvetlení, pretože tak včas upozorníte ostatných vodičov na svoju prítomnosť. Vďaka kvalitnému svetlu, ktoré poskytuje dostatočnú viditeľnosť, budete môcť bez problémov jazdiť do práce, do školy alebo vykonávať ostatné povinnosti aj vtedy, keď vás na ceste zastihne tma.
LASEROVÉ SVETLO UMOŽŇUJE VIACERO NASTAVENÍ
Najlepšie pri laserovom cyklistickom svetle je, že umožňuje viacero nastavení. Môžete ho teda úplne prispôsobiť svojim potrebám. Umožňuje nastavenie rôznej intenzity a smeru osvetlenia. Najpopulárnejšie je použitie funkcie, ktorá na ceste pomocou LED lúčov vytvára projekciu cyklistickej dráhy a cyklistu. Zvoľte si nastavenie, ktoré Vám najlepšie vyhovuje a užite si jazdu na bicykli.
JEDNODUCHÉ POUŽITIE A MONTÁŽ
Pomocou praktického nástavca svetlo rýchlo a jednoducho namontujete na bicykel. Je vodeodolné, preto sa nemusíte obávať jazdy za dažďa. Na použitie laserového svetla potrebujete dodatočné baterky, ktoré nie sú priložené.

Ďalšie informácie

  • kvalitný plast

  • 1x svetlo, 1x nástavec

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.